Ankara Panjur Tamiri Fiyatı

Ankara panjur tamiri fiyatı, sorgulayanlar için şunu söyleyebiliriz. Panjur fiyatları her ilde ve bölgede farklıdır. Panjurun hasar durumuna göre de fiyat değişiklik gösterir. Öyle ki 100 TL’den başlayıp yeni panjur fiyatını bile aşabilir. Tamamen işçiliğe dayalı olduğu için fiyatlar hasar ve çalışma süresine bağlıdır. Ankara’da her panjur satışı yapan firma tamir hizmeti sunmuyor. Bu yüzden panjur alımı yaparken tamirat durumunu da göz önünde bulundurmalısınız.

Panjur Tamiri Gerektiren Durumlar ve Fiyatı Etkileyen Unsurlar

Her üründe olduğu gibi Panjurlarda da farklı nedenlerden ötürü hasar, arıza vb. sorunlar görülebilir. Bu kapsamda panjurların tamiri ise kolay olmasa da mümkündür. Panjur arızalarında değişim yerine uzman bir kişi tarafından onarım yapılabilir. Fakat burada önemli olan tamir gerektiren arızadır. Panjur fiyatlarını da etkileyen en önemli unsur budur.

Ankara’da ise panjur fiyatlarını belirleyen en önemli kriter arızayı gidermek için harcanan süre ve kullanılan parçalardır. Yeni bir parça takılıyorsa fiyat değişecektir. Onarım varsayılandan uzun sürüyorsa bu da fiyatı etkiler.

Kesin, panjur tamir fiyatı şu kadardır diyemeyiz. Çünkü arıza ve hasara göre değişir. Ayrıca Ankara panjur fiyatı her panjur tamiri yapan ustaya göre de değişebilir. Aynı arıza ve hasara sahip bir panjurun tamiri için A firması 500 TL talep ediyorsan, B firması 700 TL talep edebilir. Tamamen işçilik, maliyetler ve ayrıca bölgeye ulan mesafe fiyatları etkiler.

Panjur tamirinde en zor ve pahalı olanı motorlu panjur tamiridir. İleri düzey bilgi ve birilim, özen ve hassasiyet gerektirir.

2022 Panjur + Montaj Fiyatları

 • 100×150 Motorlu Panjur + Montajı:
 • 100×200 Motorlu Panjur + Montajı:
 • 150×150 Motorlu Panjur + Montajı
 • 150×250 Motorlu Panjur + Montajı:
 • 250×150 Motorlu Panjur + Montajı:

Fiyatlar net ölçüye,montaj yerine,mesafeye göre değişebilmektedir.Net fiyat için iletişime geçiniz.

 • Ankara panjur tamiri fiyatı için standart bir fiyat tarifesi uygulanmıyor. Yukarıda da belirttiğimiz üzere panjurun onarım gerektirdiği duruma göre değişiyor.

Panjur Tamir Fiyatlarındaki Değişim – Ankara

Öncelikle her il ve bölgeye göre kesinlikle fiyatların değiştiğini söylemeliyiz. Ankara için de ayrıca konuşursak panjur tamir fiyatı merkeze yakın bölgelerde üç aşağı beş yukarı aynıdır. Fakat yine de bölge içi ve dışı farklılıklar görülebilir. Bu yüzden bulunduğunuz bölgede hizmet veren veya panjuru satın aldığınız firmadan fiyat teklifi alın. Birkaçını değerlendirip, ona göre firma tercih edin.

Ankara’da Panjur tamiri fiyatı almak veya fiyatlar hakkında bilgi edinmek için bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Yine de ortalama bir fiyat almak istiyorsanız 2022 – 2023 yılı için bir fiyat listeli paylaşabiliriz.

 1. Panjur Tamir Fiyatı: 250 TL
 2. Manuel panjur makara değişimi:250+100 TL
 3. Otomatik Panjur Tamir Ücreti: 400 TL
 4. Otomatik Kepenk Ücreti: 400-1000TL
 5. Fotoselli Kapı Tamiri: 400 TL
 6. Kepenk Motor Tamir / Değişim Fiyatı: 2000 – 2750 TL

Fiyatlar ortalamadır. Net fiyat bilgisi için tamircinizle görüşebilirsiniz.

Ankara ilinde panjur tamiri yapıyoruz. Şayet fiyat almak veya panjurunuzun tamir edilip edilmemesi ile ilgili görüşmek isterseniz bize ulaşabilirsiniz.