Karaçalı Otomatik Panjur ve Kapı Sistemleri, PVC sektöründe kendini kanıtlamış, nitelikli ustalardan oluşan bir şirkettir. Ankara’da proje tasarım, üretim, montaj, kurulum ve tamir hizmetleri sunmaktadır. Uygun fiyat politikası ve iki yıl ürün garantisiyle birlikte farklı renk ve ölçülerde panjur, kepenk, otomatik garaj kapıları ve sineklik sistemleri hizmetleri verilmektedir.

ankara-panjur-sineklik-kepenk-montaj-ve-tamiri-33

Beklentileri Karşılayan

Çalışmalarımız sırasında müşterilerimize en iyi hizmeti sunma ve birinci sınıf sonuçlar gösterme konusundaki sözümüze uygun hareket ediyoruz.

yuksek-kaliteli

Yüksek Kaliteli

En iyi malzemeleri ve en son teknolojileri kullanıyoruz, bu nedenle yaptığımız otomatik panjur ve garaj kapı sistemlerinin kalitesine güveniyoruz. Tecrübemiz ve uzun vadeli iş hayatımız bunun doğru olduğunu kanıtlıyor.

is-ahlaki

İŞ AHLAKINA ÖNEM VEREN

Başarılı çalışmalarımızın ve sürekli genişleyen portföyümüzün arkasında şirketimizin etik ve ahlaki değerlerine uygun hareket etmek yatmaktadır. Her zaman işimizi daha iyi yapmaya çalışıyoruz.

guvenlik1

İş Güvenliğini İhmal Etmeyen

Güvenli bir çalışma ortamı, iyi bir süreç, taahhüt ve tam güvenlik bilinci gerektirir. İş güvenliği Karaçalı Otomatik Panjur ve Kapı Sistemlerinin birincil görev bilincidir.

KARAÇALI OTOMASYON

Panjur, kepenk ve sineklik otomasyon sistemleri tamir ve montajı için bizimle iletişime geçebilirsiniz.