Ankara Otomatik Kepenk ve Garaj Kapıları

Ankara otomatik kepenk ve garaj kapıları (Garage Door Suppliers), panjur sistemlerinin önemli bir dalı diyebiliriz. Garaj kapıları ev, apartman, ofis ve otel gibi birçok yapı için kullanılıyor. Ankara’da birçok mekanda tercih edilen kapı türlerindendir.

Estetik görünüm, şık bir tasarım arıyorsanız kepenk ve garaj kapıları gayet idealdir. Yalnızca estetiklik bakımından değil, aynı zamanda soğuk hava izolasyonu da sağlayabilirsiniz.

Garaj Kapıları Montaj ve Tamiri

Günümüzde çoğu yerde tercih edilen otomatik garaj kapısı ve kepenk sistemleri neredeyse ihtiyacı olan tüm işletmelerin . Adeta bir zorunluluk ve gerekliliği haline dönüşmüş durumdadır. Artık her apartman, garaj kapıları ve iş yerinde otomatik kepenk sac galvaniz kepenk sistemleri kullanılması önem teşkil ediyor.İşyeriniz ve garaj kapılarınızdakı otomatik kepenk sistemleri ve garaj kapıları güvenliği kullanım kolaylığı ile  hizmet sunmaktadır.

Garaj kapıları kullanılacağı bölgeye göre özel montaj işlemi yapılarak hazır hale getiriliyor. Uzun ömürlü, kullanışlı bir garaj kapısı için uzman ustalardan ve ekiplerden destek almanızı tavsiye ediyoruz. Ayrıca kapılarda kullanılan malzemenin kalitesini de önemsemelisiniz.

Kepenk ve Garaj Kapı Türleri

Garaj kapılarını 3 türde gösterebiliriz;

  1. Standart Garaj Kapıları,
  2. Geleneksel – Manuel Garaj Kapıları,
  3. Otomatik Garaj Kapıları vb.

Biz, Ankara Otomatik Kepenk ve Garaj Kapıları hizmetinde genellikle otomatik garaj kapıları üzerine hizmet veriyoruz. Montaj ve bakımını, tamiratını yapıyoruz.

Garaj Kapılarının Kullanım Alanları

Şimdi, garaj kapılarının en sık kullanıldığı alanlara değinelim. Şöyle bir listeleyecek olursak;

  • Müstakil evler,
  • Villa ve Triplexler,
  • Apartman Binaları,
  • Lüks Siteler,
  • Alışveriş Mekanları,
  • Fabrika ve İş Yerleri,
  • Modern Ofisler vb.

Ankara Otomatik Kepenk ve Garaj Kapılarının Özellikleri

Otomatik garaj kapılarını öncelikli ele alalım. Çünkü en çok tercih edilen kapı türlerinden birisi. Garaj kapıları arasında otomatik sarmal garaj kapıları en az tercih edilen kapılardan. Bu kapılar için izolasyon uygulanmıyor. Görüntü ise arkada bir kapı varmış gibi görünüyor. Bu yüzden de pek tercih edilmiyor.

Fakat yine de bazı nedenlerden ötürü kullanılması gerekebiliyor. Dar alanlarda en ideal kapı türü çünkü.

Bir başka garaj kapısı ise seksiyonel tip kapı diye adlandırdığımız kapılar. Bu kapılar kalın alüminyum izolasyon malzemesi kullanılarak imal ediliyor. Dolgulu ve geniz paneller kullanılıyor. Bu tarz kapılar garaj içerisine uzanarak uygulanmakta.

BFT, Somfy, Nice gibi farklı marka motorlar kullanılarak destekleniyor. Ayrıca bu kapılara sensor sistemleri de montaj ediliyor. Bir cisim, bir nesne altından geçtiğinde sensor bunu algılıyor. Böylece hareket etmeyip duruyor. Bu yüzden de güvenli ve zararsızdır. Sırf bu yüzden çok sık tercih ediliyor.

Otomatik garaj kapıları kumanda veya telefon üzeri açılabilir ve kapanabilir yapıdadır. Aracınızdan inmenize gerek kalmadan kapıları açıp, kapatabilirsiniz.

Garaj Kapılarının Tamiri

Motorlu ve özel uygulamalı olduğu için basit adımlarla bu kapıların onarımı mümkün değil. Bu yüzden uzmanlardan destek alınması gerekiyor. Genelde montaj işlemini sağlayan firma, onarım konusunda da destek oluyor.

Ankara’da garaj kapılarının tamiri büyük ölçüde tarafımızdan Karaçalı Otomasyon Ankara Panjur Sineklik tarafından yapılıyor.

Manuel kapılarda ise yine aynı şekilde tamirat ve bakım hizmeti sunuyoruz. 7/24 hizmet vermemizin avantajı bizi Ankara bölgesinde lider kılıyor.

Ankara Kepenk ve Garaj Kapıları

Otomatik garaj kapısı, elektronik otomatik kapı ve kepenk sistemleri denildiğinde akla kuşkusuz biz geliyoruz. Ankara’nın her köşesinde kaliteli hizmet veriyoruz.

Konut tipi, apartman tipi, villa tipi özel kepenk ve garaj kapıları montaj ediyor, bakım ve onarımlarını yapıyoruz.

Garaj kapısı tamiri Ankara

Garaj tamiri, Ankara bölgesinde oldukça önemli. Çünkü uzman bir ekip ve usta bilirkişi bulmak zor. Başta Ankara merkez olmak üzere Kazan ve Kızılcahamam’a kadar uzanan popülerliğimiz sayesinde yüzlerce referansımız mevcut. Tüm ürün montaj ve tamir işlemlerimizde %100 memnuniyeti ve kaliteyi önemsiyoruz.

2 Yorum

Yoruma kapalı.